دوشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۷
خانه » سوالات متداول

سوالات متداول

۱-نحوه پشتیبانی پروژه ها به چه شکل است ؟

تمامی پروژه ها تست شده و فاقد باگ یا خطا می باشد پس سایت پروژه ۷۲۴ این اعتبار را برای شما نگه داشته تا در صورت وجود مشکل در اسرع وقت آن را برطرف نماید و تحویل دهد.

۲-آیا برای پروژه سفارشی باید در ابتدا کل هزینه را پرداخت نماییم؟

خیر ، بعد از درخواست پروژه خاص خود از تیم برنامه نویسی قیمت انجام کار برای شما ارسال میشود که شما ۲۰ درصد از هزینه انجام کار را به حساب سایت پرداخت میکنید و بعد از اطمینان انجام کار مابقی هزینه را پرداخت می نمایید.

۳-نحوه خرید و دریافت پروژه به چه شکل است و پس از خرید، تحویل پروژه چقدر به طول می انجامد؟

برای خرید پروژه پس از بررسی دموی پروژه با کلیک روی قسمت خرید پروژه اقدام به خرید نمایید.

در همان لحظه پروژه به ایمیل شما ارسال خواهد شد و زمان ارسال پروژه در ساعات کاری معمولا همان لحظه خرید و حداکثر ۴ ساعت کاری میباشد.

۴-آیا من میتوانم هزینه پروژه سفارشی رو اینترنتی به حساب شما پرداخت نماییم؟

بله ، شما میتوانید با مراجعه به صفحه “انتقال به حساب سایت” مبلغ اعلام شده جهت انجام کار را پرداخت نمایید. تا موارد اعمال و نسخه نهایی برای شما ارسال شود.

۵-امکان سفارش پروژه جدید به غیر از پروژه های موجود در سایت، وجود دارد؟

برای درخواست پروژه سفارشی خاص خود می توانید از طریق فرم” سفارش پروژه” و یا فرم “تماس فوری تلگرامی با ما” و ایمیل sz9053@yahoo.com اقدام به سفارش پروژه خود نمایید.

شاید افزودن ۲ امکان خاص به یک قالب با افزونه از قیمت پایه بیشتر باشد و این فقط بخاطر سفارش سازی اختصاصی میباشد که نیازمند زمان و بر حسب پیچیدگی کار هزینه ای بالا تلقی میشود. هزینه افزودن درگاه یانکی مستقیم حدود ۱۵۰ تومان و بر حسب پیچیدگی این هزینه تغییر میکند و درگاه های غیر مستقیم حدود ۱۰۰ تومان متغییر و درگاه پیامکی حدود ۱۵۰ ت و بیشتر تغییر میکند.

۶-امکان خرید اینترنتی ندارم از چه راهی میتونم پروژه مورد نظرم را تهیه کنم؟

در صورتی که امکان پرداخت اینترنتی برای شما امکان پذیر نیست به صفحه “شماره حساب سایت” رفته و با داشتن شماره حساب نزد یکی از خودپرداز های عضو شبکه شتاب رفته و مبلغ پروژه را واریز و شناسه پرداخت روی فیش پرداخت را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پروژه مورد نظر برای شما ارسال شود.

۷- نرم افزار/قالب/افزونه ای که از شما خریداری کرده ام دچار مشکل است؟

طبیعتاً مشکلات در هر نرم افزاری به دلایلی از قبیل بروز رسانی هسته و یا سیستم عامل ها پیش خواهد آمد سایت پروژه ۷۲۴ تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن این مشکلات انجام میدهد و شایان ذکر است برطرف کردن مشکلاتی از این قبیل نیاز به زمان کافی برای برطرف کردن به صورت کامل هست پس نگران نباشید این سایت برای خریدی امن نرم افزار های خود را به روز نگه خواهد داشت.

۸-تخصص این تیم چیست؟

به حول قوه الهی تیم برنامه نویسی پروژه ۷۲۴ متشکل از تیمی مجرب و کار کشته و در عین حال دقیق تمامی کار های شما رو در قسمت طراحی سایت بر پایه ASP و PHP ، مدیریت محتوای وردپرس و جوملا طراحی برنامه های تحت ویندوز بر پایه #C و ++C و گرافیک WPF ، طراحی برنامه های موبایل تحت پلتفرم Android وIOS و ترجمه و آماده سازی پایان نامه و مقاله در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید