آموزش وردپرس
خانه » کسب و کار » نسخه جدید قالب برون سپاری پروژه کندو اضاف شد !
سایت برون سپاری کندو

نسخه جدید قالب برون سپاری پروژه کندو اضاف شد !

بعد از ماه ها اخیر بالاخره نسخه جدید قالب برون سپاری پروژه کندو با سیستمی شبیه به سایت دور کاری پونیشا به محصولات اضاف شد.

قالب برون سپاری پروژه کندو

کاری دیگر از سایت پروژه های برنامه نویسی : پروژه ۷۲۴٫

و این بار نسخه جدید قالب کندو با عنوان برون سپاری پروژه در ایتدای توضیحات بیان کنیم تمامی کارکرد از ثبت نام تا ارسال پروژه شبیه پونیشا می باشد. شاید بخاطر هسته وردپرس گفت کمی هم پیشرفته تر به این خاطر که شما به سادگی می توانید از میلیون ها افزونه وردپرس بهره ببرید به سادگی می توانید افزونه خرید ، گفتگو آنلاین ، تیکت ، خبرنامه و هر افزونه دیگه ای که نیاز دارید را قرار دهید همینطور تیم برنامه نویسی پروژه ۷۲۴ این امکان را برای مشتری فراهم کرده است تا بتواند از طریق فرم سفارش پروژه هر آنچه نیاز دارید را سفارش دهید .

نحوه کارکرد سایت برون سپاری پروژه :

در این سایت کاربر بعد از ثبت نام در سایت (و انتخاب کارفرما ، پیمانکار ) وارد حساب کاربری خود می شود و پروژه خودرا مشاهده می کند  را عنوان و توضیحات و همینطور دسته بندی دو قسمته و انتخاب کلمات کلیدی مناسب و بودجه و فایل پیوست ارسال می کند که در مرحله دوم پیشنمایش پروژه انتخاب ویژگی های پروژه (اول بودن در دسته خود، اول بودن در لیست پروژه ها، علامت به عنوان فوری) و اتصال به درگاه جهت پرداخت و تایید مدیریت انجام می شود. و در اینجا پیمانکاران (فریلنسرها) به وجود می آیند پروژه های شما را مشاهده می کنند می توانند بر روی پروژه ها پیشنهاد ارسال کنند و بعد از بررسی کارفرما بهترین پیمانکار انتخاب می شود.

مشاهده دمو و جزئیات این اسکریپت

درباره ی مدیر

من به صورت مختصر سابقه 10 سال برنامه نویسی در زمینه ویندوز #C , C | طراحی وب سایت ASP و PHP و برنامه نویسی موبایل برای سیستم عامل اندروید و IOS. و با بیشتر پیلتفرم ها به صورت خلاصه دست و پنجه نرم کرده ام.

همچنین ببینید

راهنمای شروع تجارت و کسب و کار اینترنتی

  شروع کسب و کارهای اینترنتی و مجموعه ای هایی که از طریق وب سایت …

پاسخ دهید

preloader