پنجشنبه , ۲۶ مهر ۱۳۹۷
خانه » وردپرس » نحوه غیرفعال کردن اعلان آپدیت وردپرس و افزونه ها
غیرفعال کردن آپدیت وردپرس

نحوه غیرفعال کردن اعلان آپدیت وردپرس و افزونه ها

نحوه غیرفعال کردن اعلان آپدیت وردپرس و افزونه ها

 

شاید نیاز می بینید در یک برهه زمانی پیام بروزرسانی آپدیت وردپرس و افزونه وردپرس را غیر فعال کنید و یا اینکه افزونه یا قالب وردپرس شما با نسخه جدید شاید سازگاری کامل نداشته باشید که نیاز هست این پیغام را از دسترس کاربر مخفی کنید تا نتواند بروزرسانی انجام دهد. آگهی ها درکنار وظیفه آگاه کردن کاربران از خطاهای احتمالی و پیشنهادهای جذابی که می دهندگاهی با افزایش تعداد و جاگیر شدنشان باعث آزار کاربر شده و نتیجه عکس می دهند خصوصا اعلان های آپدیت افزونه ها که با افزایش تعداد افزونه ها به مرور زمان از هر مکانی برای اعلام بروزرسانی دریغ نمی کنند در ادامه به شما می آموزیم که چگونه پیام های آپدیت پلاگین های وردپرسی را غیرفعال کنید.

غیر فعال کردن بروزرسانی وردپرس

برای مسدود کردن نمایش آگهی های درخواست بروزرسانی و اعلامیه های تمامی افزونه های سایت وردپرسی تان ابتدا باید به فایل وردپرس خود دسترسی داشته باشید پس از ورود به پوشه قالب خودتان فایل functions.php را پیدا کنید و آن را بازکنید و کد زیر را درون این فایل با استفاده از ویرایشگر قراردهید.

remove_action(‘load-update-core.php’,’wp_update_plugins’);
add_filter(‘pre_site_transient_update_plugins’,’__return_null’);

فایل functions.php را ذخیره نمایید اکنون به پنل پیشخوان وردپرس خود مراجعه کنید اگر مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید باید دیگر شاهد آگهی های آپدیت و پلاگین های خود نباشید.

تعدادی از افزونه ها در تنظیمات خود امکان غیرفعال سازی آگهی های خود افزونه را دارا هستند که با مراجعه به پلاگین موردنظر می توانید به راحتی آن را غیرفعال کنید همچنین افزونه ها در مخزن وردپرس وجود دارد که با استفاده از این افزونه ها می توانید به راحتی هر بخش و گونه از آپدیت های خود را غیرفعال کنید.

غیر فعال کردن بروزرسانی افزونه ها
غیر فعال کردن بروزرسانی افزونه ها

همینطور میتوانید از سه افزونه زیر نیز استفاده نمائید:

 

در صورتی که تنها قصد دارید پیغام بروزرسانی وردپرس به نسخه جدید ظاهر نشود کد زیر را به فایل functions.php قالب فعال وردپرس اضافه کنید :

function hide_update_notice_to_all_but_admin_users()
{
if (!current_user_can(‘update_core’)) {
remove_action( ‘admin_notices’, ‘update_nag’, 3 );
}
}
add_action( ‘admin_head’, ‘hide_update_notice_to_all_but_admin_users’, 1 );

 

برای حمایت از ما مطالب را به اشتراک بگذارید:

درباره ی مدیر سایت

در این سایت سعی شده است با استفاده از پتانسیل و نیرویی کاردان در زمینه های متفاوت برنامه نویس و در خور شأن ایرانی محصولات حرفه ای و در عین حال کارامد ارائه شود امید میرود که با نقطه نظرات خودتان ما را در این مسیر همراهی کنید...

دیدگاهتان را بنویسید