پنجشنبه , ۲۶ مهر ۱۳۹۷
خانه » وردپرس » ارائه نسخه جدید قالب برون سپاری کندو Hirebee
قالب فارسی Hirebee

ارائه نسخه جدید قالب برون سپاری کندو Hirebee

ارائه نسخه جدید قالب برون سپاری کندو Hirebee

سلام وقت بخیر

امروز نسخه جدید قالب برون سپاری و کسب و کار آنلاین فریلنسر ها با عنوان کندو و یا Hirebee را بروز رسانی کردیم و در این نسخه مشکلاتی که توسط چند مشتری گزارش شده بود برطرف شد و بعد چند آپدیت در حال حاضر یک سیستم قدرتمند برای برون سپاری پروژه به وجود آمده و در این سیستم اطلاعات با سرعت بهتری و در ظاهر شیکتری واکشی میشوند. واقعا این سیستم با قیمت و لایسنس میتواند یک کسب و کار حرفه ای باشد با این دیدگاه که تبلیغات را نیز ضمیمه کار کنیم و بتونیم با قدرت بالا سیستم را بالا بیاریم.

برون سپاری ها چگونه کار میکنند:

 1. فرم ایجاد پروژه را پر کنید، توضیح دهید چه کاری باید برای شما انجام شود. بودجه و مهارت های مورد نیاز برای انجام پروژه را انتخاب کنید.
 2. بلافاصله پیمانکاران پیشنهادات خود را برای انجام پروژه ارسال می کنند. رتبه، پروفایل و نمونه کارهای آنها را مشاهده و بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

 3. پس از انتخاب پیمانکار از طریق سیستم پرداخت امن، پرداخت را انجام دهید و پس از دریافت پروژه و رضایت از کار، پرداخت را برای پیمانکار آزاد کنید.

مشکلات برطرف شده :

  • برگشت از درگاه پرداخت
  • برطرف شدن مشکل صفحه نمایش پیشنهاد ها
  • برطرف کردن مشکل “پایان پروژه”
  • تغییر در صفحه ارسال پروژه
  • بروزرسانی به نسخه آخر
  • سازگار با آخرین نسخه وردپرس
  • قابل ذکر است ظاهر نیز به صورت کامل تغییر کرده است

 

مشاهده جزئیات و پیشنمایش فارسی

 

 قالب بورن سپاری
دسته بندی بر اساس پروژه

قالب فارسی hirebee

برای حمایت از ما مطالب را به اشتراک بگذارید:

درباره ی مدیر سایت

در این سایت سعی شده است با استفاده از پتانسیل و نیرویی کاردان در زمینه های متفاوت برنامه نویس و در خور شأن ایرانی محصولات حرفه ای و در عین حال کارامد ارائه شود امید میرود که با نقطه نظرات خودتان ما را در این مسیر همراهی کنید...

دیدگاهتان را بنویسید